ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی از افتتاح تقاطع غیرهمسطح میدان امام خمینی(ره) اراک قبل از زمستان خبر داد

خلاصه خبر :

ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی از افتتاح تقاطع غیرهمسطح میدان امام خمینی(ره) اراک قبل از زمستان خبر داد.

فرزاد مخلص الائمه در حاشیه بازدید از پروژه در حال ساخت تقاطع غیرهمسطح امام خمینی(ره) اراک در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این پروژه بزرگترین پروژه تاریخ مدیریت شهری اراک است، اظهار کرد: کار بسیار بزرگی در مساحت حدود ۱۳ هکتار به طول حدود ۱۸۰۰ متر زیرگذر در حال اجراست.

وی تصریح کرد: با تلاش جهادی مجموعه عوامل شهرداری اراک، پروژه از برنامه زمانبندی جلوتر است. طبق برنامه ریزی اصلاح شده، مقرر بود که کار در بهار سال آینده افتتاح شود، اما امیدواریم که قبل از آغاز زمستان این پروژه زیر بار ترافیک برود.

مخلص الائمه با بیان اینکه عملیات عمرانی، خاکبرداری، آسفالت ریزی، اجرای فضای سبز و نورپردازی با تلاش ویژه ای در جریان است، گفت: قرارگاه خاتم الانبیا به عنوان پیمانکار اصلی پروژه تلاش مجدانه ای برای انجام کار داشت و امیدواریم که به زودی شاهد افتتاح و بهره برداری این مجموعه باشیم و به سرعت ساماندهی مسیرهای خارج از محدوده اصلی پروژه از جمله محدوده های اداری، صنعتی و ورودی شهر انجام گیرد.

استاندار مرکزی تاکید کرد: شهر اراک نیازمند یک المان و نماد ورودی است که باید طراحی آن به سرعت انجام گیرد تا معرف فرهنگ و بافت هویتی شهر اراک باشد.

┅═❁✥❁🇮🇷❁✥❁═┅ 🔹اداره ارتباطات شورای اسلامی کلانشهر اراک  🌐 @arakshora6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *