رئیس شورای اسلامی شهر اراک: نامگذاری یک معبر در شهر اراک به نام شهید جمهور رئیسی

خلاصه خبر :

#شورای_ششم
#گزارش_به_مردم
#صحن_علنی
رئیس شورای اسلامی شهر اراک:

نامگذاری یک معبر در شهر اراک به نام شهید جمهور رئیسی

◾️رئیس شورای اسلامی شهر اراک گفت: یکی از معابر اصلی یا میادین اصلی شهربه نام شهید جمهور رئیسی نامگذاری می‌شود.

▪️به گزارش اداره ارتباطات شورای اسلامی کلانشهر اراک به نقل از خبرگزاری ایمنا از مرکزی، داود قربانی عصر دوشنبه هفتم خرداد ماه در یکصد و سی و هشتمین جلسه صحن علنی شورا اظهار کرد: شهید رئیسی مسیری را آغاز کرد و با تدبیری که در امور داشت، با دیپلماسی خوب، موجبات عزت و افتخار از دست رفته ایران اسلامی را دوباره در سازمان‌های بین‌المللی برگرداندند.

▪️وی با قدردانی از کارگران و کارکنان دو شرکت بزرگ هپکو و آذر آب به علت حضور پرشور در آئین تشییع شهید جمهور و تیم همراه ایشان در استان مرکزی، قم و مشهد افزود: نه تنها عزیزانی که در این واحدهای صنعتی مشغول به فعالیت هستند، بلکه هزاران واحد صنعتی در سراسر کشور به دلیل بی‌تدبیری در دولت‌های گذشته با تعطیلی و تعدیل نیرو مواجه شده بودند اما در این دولت با درایت شهید رئیسی و پشتیبانی که نمایندگان دولت در استان‌ها داشتند، این اتفاق برگشت و شاهد شکوفایی مجدد واحدهای صنعتی و امنیت شغلی و چرخه تولید گسترده‌تر در این زمینه هستیم.

▪️رئیس شورای اسلامی شهر اراک گفت: یکی از معابر اصلی یا میادین اصلی شهر به نام شهید جمهور رئیسی نامگذاری می‌شود.

▪️قربانی افزود: شهروندان به خصوص کارکنان دو شرکت هپکو و آذر آب از نمایندگان مردم در شورای شهر درخواست داشتند، یک معبر به نام شهید رئیسی نامگذاری شود و این موضوع مهم در دستور کار قرار گیرد.

▪️وی ادامه داد: امید می‌رود با پیگیری بیشتر اعضای شورا مراحل زمان گیر نامگذاری کاهش پیدا کند و با تصمیم‌گیری اعضای شورا و شورای نامگذاری به زودی شاهد باشیم یکی از معابر اصلی یا میادین اصلی شهر به نام شهید معظم آیت الله رئیسی نامگذاری شود.

▪️رئیس شورای اسلامی شهر اراک گفت: با تاسی از آیت الله شهید رئیسی که گفتند؛ با روح بلند حاج قاسم، هم قسم می‌شوم که اجازه ندهم سلاحش بر روی زمین باقی بماند، اعضای شورا با روح شهید رئیسی هم قسم می‌شویم که تمام تلاش خودمان را در راستای تحقق اتفاق‌هایی که مورد رضایت حضرت حق تعالی است و منافع آن به مردم شریف کلان شهر اراک می‌رسد را با تلاش حداکثری داشته باشیم.

▪️قربانی با اشاره به در پیش بودن انتخابات هشتم تیرماه افزود: بدون شک، انتخابات برگزار می‌شود و رئیس جمهور انتخاب می‌شود اما انتخاب رئیس جمهوری که در تراز انقلاب باشد و ریل گذاری آیت الله رئیسی را ادامه دهد و دل در گرو نظام امام و شهدا داشته باشد، بسیار مهم است.

▪️وی ادامه داد: تمامی عزیزان باید این مهم را سینه به سینه نقل کنند تا کسی را انتخاب کنیم که این ویژگی‌ها را داشته باشد.

▪️رئیس شورای اسلامی شهر اراک اظهار کرد: دشمنان نظام منافقین و وطن فروشان به طور دائم در حال بیان این نکته هستند که مردم در انتخابات شرکت نکنند.

▪️قربانی افزود: دو نکته بسیار مهم در این انتخابات حضور حداکثری مردم و انتخاب شایسته رئیس جمهور است.

▪️وی گفت: باید رئیس جمهور منتخب ادامه دهنده مسیر شهید جمهور باشد و این مهم باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.

┅═❁✥❁🇮🇷❁✥❁═┅

▪️اداره ارتباطات شورای اسلامی کلانشهر اراک
🌐 @arakshora6
🌐 Shoraarak.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *