رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی کلانشهر اراک در نطق پیس از دستور یکصدو دهمین صحن رسمی شورا گفت: بیش از این سزاوار و به صلاح نیست که در تعیین تکلیف شهر و شهردار زمان را از دست دهیم.

خلاصه خبر :

🔷رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی کلانشهر اراک در نطق پیس از دستور یکصدو دهمین صحن رسمی شورا گفت: بیش از این سزاوار و به صلاح نیست که در تعیین تکلیف شهر و شهردار زمان را از دست دهیم.

🔹به گزارش اداره ارتباطات شورای اسلامی کلانشهر اراک سید وحید میرنظامی عصر دوشنبه دهم مهرماه در نطق پیش از دستور صحن علنی شورا اظهار کرد: با وجود اینکه کار زمین مانده در حال حاضر نداریم اما این چشم انتظاری از سوی افکار عمومی وجود دارد که مسئله مهم انتخاب شهردار اراک هر چه زودتر تعیین تکلیف شود.

🔹وی افزود: سازه‌های نا ایمن و فرسوده ای در شهر اراک وجود دارد که در ابتدای دوره شورای ششم، مقام قضائی به آنها ورود کرد و مورد توجه قرار گرفت و سپس به فراموشی سپرده شدند، هرچه سریعتررسیدگی شود.

🔹رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: ساختمان‌های ناایمن و فرسوده در زمان مقتضی از زلزله خطر بیشتری دارند.

🔹میر نظامی گفت: تعدادی از پاساژهای سطح شهر ساختمان‌های ناایمن هستند در صورتی که در این ساختمان‌ها حادثه‌ای همچون حریق رخ دهد مجموعه شهری دچار چالش جدی خواهد شد.

🔹وی اظهار کرد: شورای شهر و مدیریت شهری باید به فکر باشند و از مسئولان قضائی استان در این زمینه مطالبه جدی داشته باشند مواردی که احصا و توسط سازمان آتش‌نشانی و ایمنی شهرداری اعلام شده و تیم کارشناسی که در زمان دادستان وقت بررسی‌های لازم را انجام داده است باید خروجی کار خود را به شهروندان اعلام کنند تا مشکلی رخ ندهد.

┅═❁✥❁🇮🇷❁✥❁═┅

🔹اداره ارتباطات شورای اسلامی کلانشهر اراک 
🌐 @arakshora6
🌐 Shoraarak.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *