شهردار اراک گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۱۲۵ هزار تن آسفالت تولید و در معابر شهر اراک پخش شده است

خلاصه خبر :

🔷شهردار اراک خبر داد:
تولید و پخش ۱۲۵ هزار تن آسفالت در اراک

🔹شهردار اراک گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۱۲۵ هزار تن آسفالت تولید و در معابر شهر اراک پخش شده است.

🔹در سال آینده برنامه جامعی برای نهضت آسفالت سطح شهر اراک خواهیم داشت.

🔹سطح همکاری دستگاه های خدمات رسان با مجموعه شهرداری اراک، بسیار خوب و مطلوب می باشد

🔹به گزارش اداره ارتباطات شورای اسلامی کلانشهر اراک، محمودی شهردار اراک در یکصد و بیست و سومین صحن علنی شورای اسلامی شهر، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی و شهدای سلیمانی و همچنین شهدای کربلای پنج، اظهار داشت: از ابتدای امسال، تولید و پخش ۱۲۵ هزار تن آسفالت در شهر اراک محقق شده که درخصوص کیفیت آسفالت پخش شده، آن قسمت از معابر که توسط فینیشر آسفالت توزیع شده از کیفیت خوبی برخوردار می باشد و در کوچه های چند متری که آسفالت به صورت دستی پخش شده و امکان حضور فینیشر میسر نبوده، در برخی موارد سطح کیفیت تا حدودی کاهش داشته است.

🔹وی تاکید کرد: در سال آینده برنامه جامعی برای نهضت آسفالت سطح شهر اراک خواهیم داشت.

🔹شهردار اراک تصریح کرد: موضوع ساماندهی دست‌ فروشان و وانت بارهای سطح شهر که در حال تبدیل شدن به یک معضل حاد می باشد، را در دست پیگیری داریم.

🔹محمودی ادامه داد: در این هفته با پنج گروه سرمایه گذار اعم از افراد و هولدینگ ها پیرامون موضوعات سرمایه گذاری مذاکره و نشست داشتیم که یکی از موارد مذاکره با سه شرکت تولید کننده اتوبوس‌های برقی و دیزلی بود که ما حاصل آن لایحه خرید ۳۰ دستگاه اتوبوس در راستای تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی و کاهش آلودگی هوا است، که به شورا ارائه شد.

🔹شهردار اراک تصریح کرد: تمامی مصوبات شورای ترافیک استان شامل دور برگردان‌ها، مسیرها و اصلاحات هندسی معابر در حال اجرا است.

🔹وی با بیان اینکه طرح بهبود و نگهداشت شهر ادامه دارد، از اجرای یک نورپردازی زیبا و خاص در شهر اراک ویژه ۲۲ بهمن جشن پیروزی انقلاب خبر داد.

🔹محمودی با بیان اینکه ساماندهی تابلوهای راهنما و علائم ترافیکی سطح شهر در حال انجام است، گفت: اصلاح هندسی مسیرهای آرامستان اراک در دست اجرا می باشد .

🔹وی ادامه داد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته هفته‌ای دو پرونده از مشکلات، مسائل و معضلات موجود در سطح مناطق را جهت رفع، بررسی می نماییم.

🔹شهردار اراک اظهار کرد: پاساژ طلا ناامن‌ترین مرکز تجاری و عمومی شهر اراک است، مدیریت شهری برای آن برنامه ویژه دارد و هر هفته با حضور کارشناسان ایمنی و آتش نشانی و در صورت نیاز دعوت از مالکین و استفاده کنندگان بررسی‌هایی در این خصوص انجام می‌شود.

🔹محمودی همچنین با بیان اینکه سطح همکاری دستگاه های خدمات رسان با مجموعه شهرداری اراک بسیار خوب و مطلوب می باشد، افزود: طی برگزاری جلسه با شرکت توزیع برق، پروژه ای جهت ساماندهی کابل های برق و همچنین برداشت تیرهای برق از هسته مرکزی شهر در راستای زیباسازی سیما و منظر شهری اراک داریم که طرح و لایحه آن به شورا ارسال خواهد شد.

┅═❁✥❁🇮🇷❁✥❁═┅

🔹اداره ارتباطات شورای اسلامی کلانشهر اراک
#صحن_علنی
#شورای_ششم
#گزارش_به_مردم
#همدلی_اولین_گام_پیشرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *