شهردار اراک گفت: شهرداری اراک انضباط مالی، شفافیت کامل و پیشگیری نظام مند از رانت و فساد را دنبال می کند.

خلاصه خبر :

دکتر علیرضا کریمی شهردار اراک:
انضباط مالی، شفافیت و پیشگیری از فساد، رویکرد شهرداری اراک خواهد بود

شهردار اراک گفت: شهرداری اراک انضباط مالی، شفافیت کامل و پیشگیری نظام مند از رانت و فساد را دنبال می کند.

دکتر علیرضا کریمی، با اشاره به عملیات نیروی دریایی سپاه پاسداران، اظهار کرد: راه خدمت را در پیش گرفته ایم و راه و مسیر خدمت در واقع مبارزه با استکبار جهانی و چشاندن شیرینی خدمت به مردم به عنوان بهترین راه مقابله با ترفندها و توطئه های دشمن است.

وی تصریح کرد: برنامه شهرداری اراک در آینده بنا بر اجرای مُر قانون، اجرای طرح جامع و تفضیلی و سایر اسناد مصوب در حوزه پسماند، ترافیک و آلودگی هوا و … است و با هدف جلب اعتماد عمومی و عمران و آسایش شهر و شهروندان پیش می رویم.

دکتر کریمی با بیان اینکه وضعیت امروز شهر اراک شایسته شهروندان این کلانشهر نیست، افزود: حرکت و برنامه شهرداری در مسیر برون رفت از این شرایط و رفع ذهنیت های منفی نسبت به اراک خواهد بود.

شهردار اراک اضافه کرد: ترویج گفتمان و روحیه خدمت از رویکردهای شهرداری اراک خواهد بود، تحقق فلسفه وجودی شهرداری با خدمت میسر است. نهضت خدمت رسانی را تقویت می کنیم و عملا مردم شاهد خدمت صادقانه از سوی شهرداری اراک خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه الگوی عملی شهرداری در خدمت رسانی به مردم، شهید باکری خواهد بود، افزود: پیگیری توسعه متوازن و عدالت محوری در توزیع امکانات در شهرداری دنبال می شود و فاصله بین مناطق کم برخوردار و برخوردار را کم می کنیم. اراک فقط شامل مناطق ویژه نمی شود، این شهر ۸ هزار هکتار وسعت دارد و همه نقاط آن برای شهرداری یکسان دیده می شود.

دکتر کریمی توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی را یکی از اولویت های شهرداری اراک دانست و گفت: ارتقای نشاط اجتماعی با اجرای برنامه ها و فعالیت های شهرداری، ترویج رعایت حقوق شهروندی، اداره شهر با روش های نوین و علمی و حرکت به سمت شهر دیجیتال، مشارکت سرمایه گذاران در امور شهر و پروژه های شهری، توجه به ظرفیت افراد شایسته، زنان و جوانان کارآمد به جهت اجرای برنامه ها و اجرای طرح های خانواده محور، ورزشی و تفریحی از جمله رویکرد شهرداری اراک برای آینده به شمار می رود و در صدد جلب رضایت خانواده ها و شهروندان خواهیم بود.

شهردار اراک تصریح کرد: در این دوره شاهد انضباط مالی، شفافیت کامل و پیشگیری نظام مند از رانت و فساد خواهیم بود و این امور با جدیت دنبال می شود.

#شهرداریاراک۱۴۰۰
#شورایششماسلامی_شهر
#شهرراباهم_بسازیم
@arakshora6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *